Bezpłatne próbki - zamawianie


Jeżeli chcesz bezpłatną próbkę wybranej grafiki, napisz do nas. Nie ma problemu – wyślemy ja do ciebie zupełnie bezpłatnie.

Masz wątpliwości czy wybrany materiał będzie odpowiedni, czy ostrość wydruku będzie na najwyższym poziomie albo też czy nasycenie barw sprosta twoim wymaganiom. To wszystko możesz osobiście sprawdzić za pomocą bezpłatnej próbki.


Bezpłatna próbka zdecydowanie ułatwia podjęcie przemyślanej decyzji przy wyborze fototapety.

Jaką próbkę otrzymasz?

Na twoje zamówienie wykonamy próbkę wskazanej przez ciebie grafiki w skali 1:1 do rzeczywistego rozmiaru dekoracji. Możesz zamówić taką próbkę w każdym dostępnym wariancie materiałowym, jednak wtedy wydłuży się czas oczekiwania.

Masz także możliwość zamówienia kilku plików próbek wskazanych grafik, które prześlemy ci na skrzynkę e-mail. To może ułatwić ci decyzję i również jest usługą bezpłatną.

Jak należy zamówić próbkę?

Pod każdym oferowanym przez nas wzorem znajdziesz baner „zadaj pytanie”. Po kliknięciu pojawi się miejsce na podanie wymiarów próbki, adresu do wysyłki oraz numeru telefonu. Próbkę możesz również zamówić poprzez formularz kontaktowy, pamiętaj jednak, aby dodatkowo podać tam link do wybranego produktu albo numer zdjęcia.

Jaki jest termin realizacji?

Próbki są wysyłane kurierem albo listem priorytetowym, natomiast termin realizacji to zwykle 3 - 10 dni roboczych.