Fototapety Miasta

Do niedawna myśleliśmy, że miasto nie mieści się kategorii pięknych widoków. Okazało się jednak, że wystarczy zrobić kilka dobrych zdjęć i spoglądamy na wielkie miasta bardziej przychylnym okiem. Mało tego, chętnie dekorujemy takimi ujęciami swoje ściany w przestrzeni domowej i firmowej. Dlatego też stworzyliśmy kategorię fototapety Miasta, w której znajdziecie całą masę miejskich grafik w różnych stylach. Niektóre zaskoczą was swoimi zaletami i wpływem na klimat panujący w dekorowanej przestrzeni.

Nowoczesne miasto do nowoczesnych wnętrz

Dla zwolenników wnętrz całkowicie nowoczesnych przygotowaliśmy ujęcia wielkich miast, pełne szklanych wieżowców. Można zdecydować się na szeroką panoramę, oglądaną np. z drugiego brzegu rzeki albo niesymetryczne zbliżenia na fragmenty miejskiej urbanistyki. Wszystkie z ich pasują do modnych, industrialnych aranżacji domowych i dodatkowo, świetnie prezentują się w firmowych biurach, salach konferencyjnych i gabinetach. Wybierać można warianty dzienne albo nastrojowe wieczorne odsłony miejskich przestrzeni.

Urok zabytkowych miasteczek

W kategorii fototapety Miasta można znaleźć także ujęcia o całkiem innym charakterze. To nastrojowe i stylowe zdjęcia zabytkowych miasteczek. Wąskie uliczki, piękne kamienice, malownicze położenie i inne atuty sprawiają, że chętnie wybieracie takie warianty. Wśród nich jest sporo ujęć bardzo przestrzennych i pełnych słońca, które skutecznie zmieniają styl dekorowanego wnętrza, poprawiają humor i tworzą pozytywną energię. Fajny sposób na wakacyjny klimat we wnętrzu przez cały rok.

Fototapety Miasta – w nocy i za dnia

Ujęcia miejskiej przestrzeni to ciekawa opcja dekorowania ścian. Powiększają optycznie przestrzeń i tworzą przytulny klimat, zwłaszcza kadry pełne słońca i pogodnego nieba. Ale wiemy, że wielu naszych klientów szuka bardziej odważnych wariantów, dlatego w naszej ofercie znalazła się również mocna grupa nocnych widoków na wielkie miasta. Miliony świateł i błyszczące od nich szklane tafle wieżowców to doskonała baza do urządzenia modnego, industrialnego wnętrza. otwieramy-przestrzen-fototapety-miasta-39060284-f4u Z panoramicznym widokiem na oświetlone, nocne miasto stworzysz modną, klimatyczną aranżację. Podsuwamy naszym klientom gotowe koncepcje, które być może ułatwią ułożenie własnej koncepcji. Do takich dekoracji z zdecydowanie pasuje sąsiedztwo ciemnych, nastrojowych ścian i prostych, nowoczesnych mebli. Jednak, aby nieco ocieplić i oswoić przestrzeń, warto podświetlić fototapetę. Ten zabieg podkręci efekt, który dają miejskie światła i sprawi, że wnętrze stanie się przytulne.

Widok na miasto powiększy wnętrze

Walory estetyczne miejskich krajobrazów to jedno, ale na tym nie kończą się zalety fototapet z tej grupy. Większość z nich to szerokokątne ujęcia fotograficzne, wykonane z pewnej odległości, na przykład z drugiego brzegu rzeki albo z góry. Takie techniki sprawiają, że te zdjęcia nie są wypełnione jedynie budynkami. Jest tam oczywiście sporo przestrzeni, a często również słońca. Dzięki temu wnętrze udekorowane takim kadrem staje się bardziej otwarte i zwiększa się optycznie. Powstaje efekt ogromnego okna. spojrz-z-gory-na-wiezowce-fototapety-miasta-34998741-f4u Aby jak najlepiej wykorzystać potencjał dekoracji, wyciągnąć z niej głębię i tą iluzoryczną, ale jednak efektowną, dodatkową przestrzeń, trzeba zadbać o dwie rzeczy. Po pierwsze wyeksponować ją na takiej ścianie, która widoczna jest zaraz po wejściu do pomieszczenia. Dzięki temu złudzenie powiększenia będzie największe. Po drugie, warto zadbać o dobre doświetlenie takiej ściany i oczywiście najlepsza będzie bliskość dużego okna. Jeśli możesz, nie przysłaniaj go grubymi firanami.

Do jakich wnętrz pasuje panorama miasta?

Przede wszystkim jest to dekoracja, która kapitalnie pasuje do wszelkich nowocześnie urządzonych, domowych wnętrz. Taka panorama sprawdzi się zarówno w salonie, jak i sypialni, ale także w kuchni pomiędzy górnymi a dolnymi szafkami czy ponad boazerią w przedpokoju. Jednak wnętrza domowe to nie wszystko. Fototapety Miasta w postaci panoramicznej przebojem wdarły się także do przestrzeni firmowych, zwłaszcza tam, gdzie działanie nastawione jest na dynamiczny rozwój i innowacje.

Nie bój się rozmachu - dbamy o jakość

Wasze wątpliwości może budzić jakość takiej miejskiej panoramy w formacie na całą ścianę. Wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach i jeśli będą rozmyte, to nie ma co liczyć na efektowną dekorację. To jednak kwestia, którą zupełnie nie musicie dobie zajmować głowy. Wystarczy, że odpowiednio dobierzecie wzór z kategorii fototapety Miasta, a my zadbamy o ich idealną jakość. Ujęcia, które wam proponujemy są wykonane w najwyższej rozdzielczości, natomiast wydruki wykonują maszyny najnowszej generacji.