Fototapety do jadalni

Jeżeli masz możliwość urządzić w swoim domu jadalnię lub chociażby mały aneks pomiędzy kuchnią a salonem, gdzie zmieści się stół na kilka osób, to musisz koniecznie wykorzystać ten potencjał. Specjalne miejsce, gdzie można usiąść z innymi domownikami i zjeść posiłek, gdzie wszystko smakuje lepiej, a i relacje budują się sprawniej. Zadbaj więc o wygląd tego kącika bądź pomieszczenia, bo otoczenie podczas jedzenia to ważna rzecz. Zresztą fototapety do jadalni z naszej oferty mocno ułatwią ci to zadanie.

Dekoracją wyznacz strefę jadalnianą

Często jadalnia to jakiś wyznaczony fragment przestrzeni obok kuchni. To wygodne, bo nie trzeba biegać z talerzami przez pół domu, łatwiej też zbudować miłą, domową atmosferę. Warto jednak wyraźnie zaznaczyć, że to strefa jadalniana, a do tego sam stół nie wystarczy. Idealnie sprawdzają się w tej roli fototapety to jadalni. Na fragmencie wzdłuż stołu albo nad komodą obok niego umieść grafikę z tej kategorii, a od razu poczujesz różnicę. Dekorację dobierz tak, aby pasowała do wystroju kuchni.

Fototapeta w jadalni dodaje apetytu i klimatu

Kiedy tworzyliśmy kategorię „fototapety do jadalni”, wiedzieliśmy, że muszą być grafiki, które albo pobudzają apetyt albo budują miły, rodzinny klimat lub łączą te właściwości. Dlatego w tej grupie znajdziecie przeróżne ujęcia produktów spożywczych w rozmaitych wariacjach. Soczyste owoce, kolorowe warzywa, ziarna kawy, desery i inne gotowe dania. W różnych stylach, bo przecież jadalnia nie zawsze wygląda tak samo. Nasza oferta doda apetycznego klimatu jadalni u babci i nowoczesnej przestrzeni typu loft.

Fototapeta do jadalni jak dekoracyjna klamra

Wybraliście miejsce, gdzie powstanie jadalnia. Ale postawienie tu stołu z krzesłami, nie załatwia sprawy. Jeśli to przestrzeń np. pomiędzy kuchnią a salon, trzeba potraktować ją jak część składową aranżacji i zgrabnie do niej nawiązać. Stań w pewnej odległości i przyjrzyj się ścianie obok stołu. Zastanów się jaka grafika lub zdjęcie najlepiej ozdobi i podkreśli tą przestrzeń. Cokolwiek wymyślisz, u nas znajdziesz na pewno. Ważne, aby pasowało do stylu dwóch sąsiadujących stref mieszkalnych. w-cieniu-zabytkowych-lukow-fototapety-fototapety-do-jadalni-7336437-f4u Jeśli nic nie przychodzi ci do głowy, służymy pomocą. Przejrzyj na naszej stronie przykładowe aranżacje, może one cię zainspirują. Pełno tu ciekawych połączeń, gdzie fototapeta do jadalni jest kluczowym detalem. Staramy się pokazywać różne style jadalnianych kącików, od tradycyjnych do postindustrialnych loftów i ultra nowoczesnych, laboratoryjnych przestrzeni. Przecież wszędzie potrzebne jest ładne miejsce, gdzie w odpowiednim otoczeniu wspólnie będą biesiadować członkowie rodziny albo przyjaciele.

Jadalnia z widokiem – co ty na to?

Kiedy zaczniesz przeglądać nasze fototapety do jadalni, natkniesz się na panoramiczne krajobrazy. Nie, to nie pomyłka, umieściliśmy je tam celowo. Bo skoro tyle mówimy, że powinno się jeść w pięknym otoczeniu, to musimy być konsekwentni. Każdy z nas jadł kiedyś posiłek w plenerze, na tarasie widokowym w górach, na pomoście nad jeziorem albo chociaż u babci za stodołą i gapił się w przestrzeń. Taki posiłek smakuje najlepiej, a więc fototapeta z krajobrazem na ścianie jadalni to kapitalny pomysł. jest-apetycznie-fototapety-fototapety-do-jadalni-43616327-f4u Czasami obawiacie się, że fototapeta to zbyt nietrwała okładzina do jadalni. W końcu to miejsce, gdzie nietrudno o zachlapania i zabrudzenia, zwłaszcza przy mniejszych dzieciakach. To jednak nie stanowi problemu. Mam dla was doskonałe rozwiązanie, które zniesie niejedno, jadalniane zagrożenie. To fototapety winylowe i laminowane. Są odporne na trudne warunki, a kiedy jednak coś się wychlapie, można przetrzeć ścianę szmatką z płynem. Dekoracja z powrotem wygląda nieskazitelnie i efektownie.

Kwiatowo, swojsko, kolorowo

Przy stole jadalnianym chętnie umieszczacie na ścianie wszelkie dekoracje roślinne albo związane z produktami spożywczymi. I bardzo dobrze, bo mamy dla was bardzo szeroki wybór takich grafik i wzorów. Te kolorowe i swojskie automatycznie tworzą rodzinną, miłą atmosferę. Ale i nowoczesne warianty kwiatów potrafią stworzyć w jadalni przytulny klimat. Wielu z was wybiera warianty kontrastowe, żeby np. w surowym lofcie stworzyć oryginalny swojski kącik do jedzenia. Bez napompowanego, trendy designu.

Jak wybrać i zamówić fototapetę do jadalni?

Ponieważ ilość wzorów fototapet w naszej ofercie może przyprawić o zawrót głowy, podzieliliśmy je na wygodne kategorie pod kątem przeznaczenia. To z pewnością ułatwi ci wybór. W każdej zakładce tematycznej znajdziesz także przykładowe aranżacje, które być może pomogą ci opracować koncepcję estetyczną. Jeśli już dokonasz wyboru, samo zamawianie również będzie szybkie i łatwe. Klikasz w wybraną grafikę i podajesz wymiary oraz rodzaj materiału. Składasz zamówienie i potem już tylko czekasz na paczkę.