Fototapety do pokoju nastolatka

Jeśli wydawało ci się, że urządzenie pokoju dziecka to trudne zadanie, przychodzi w końcu czas na wyższy poziom w tym zakresie. To pokój nastolatka, który ma swoje upodobania i manifestuje je z wielką energią. Niestety często jego poczucie estetyki znajduje się na przeciwnym biegunie od twojego gustu i zaczyna się wojna. Sądzimy jednak, że fototapety do pokoju nastolatka to panaceum na ten pokoleniowy konflikt. Wybór wzorów i stylów jest tak duży, że z pewnością znajdziecie coś fajnego.

Wiemy, że modna dekoracja jest najważniejsza

Wiemy, że etap bycia nastolatkiem rządzi się swoimi prawami. Oprócz tego, że to intensywny czas poszukiwań, buntu i emocji, to także okres, w którym bardzo ważna jest moda. Chcecie ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami, używać aktualnych wersji wszelkiej elektroniki, ale pragniecie także mieć modne wnętrza. Jeśli więc twój pokój jest nieco nieaktualny, czas na zmiany. U nas zawsze znajdziesz fototapety, które wpisują się w najnowsze trendy. Stale zmieniamy ofertę, podmieniamy wzory na coraz to nowsze.

Fototapeta zgodna z aktualną pasją

W zakładce, gdzie czekają fototapety do pokoju nastolatka można znaleźć wiele modnych i kultowych wzorów, ale dużą największą część oferty zajmują jednak wzory tematyczne. To świetne dekoracje sportowe, muzyczne, artystyczne itd. Fascynuje cię wszechświat, świat mody, graffiti czy podróże po świecie? U nas znajdziesz wszystko, każdy temat i każdy zakątek świata. Jeśli nie ma odpowiedniego wzoru w tej kategorii, przejrzyj inne. Wzory są także podzielone pod kątem tematycznym, co może ułatwić zadanie.

Fototapeta w harmonii z całą aranżacją

Fototapety do pokoju nastolatka to zazwyczaj bardzo wyraziste dekoracje, dlatego urządzając to wnętrze czasami warto zachować umiar w dobieraniu pozostałych elementów aranżacji. Nawet jeśli cała masa szalonych pomysłów kłębi się w głowie, pamiętaj, że mniej znaczy lepiej. Kiedy na ścianie dużo się dzieje, w pozostałych częściach pokoju wystarczy niewielka ilość ozdób albo ciekawe, kolorystyczne nawiązanie do wiodącego koloru fototapety, np. żółty dywanik, czerwona pufa czy niebieska lampka. skate-to-stan-umyslu-fototapety-fototapety-do-pokoju-nastolatka-114431170-f4u Ważne jest zachowanie spójnego stylu. Jeśli już powstała koncepcja, że pokój będzie w kobiecym stylu glamour, modnym eko i skandynawskim, mocno industrialnym albo w klimacie skate, to taką właśnie należy wybrać fototapetę. W ofercie znajdziesz setki przeróżnych wzorów, podzielonych na kategorie według przeznaczenia, ale także według stylów. Jest także sporo przykładowych aranżacji, więc łatwo opracujesz swoją koncepcję. Jeśli w planach jest wymiana mebli, możesz z naszą fototapetą stworzyć całkiem nowe otoczenie.

Ranking ulubionych fototapet dla nastolatków

Oprócz wymienianych wcześniej „pewniaków”, stworzyć można specjalny ranking wzorów, które są najmodniejsze i najchętniej wybierane. Jeśli chodzi o chłopięce warianty, to niepodzielnie króluje jednak wciąż tematyka piłki nożnej, sportów walki i sportów motoryzacyjnych. Dalej plasują się grafiki w klimacie skate i wszelkie odmiany sztuki ulicznej. Chłopcy lubią także mieć na ścianie bezkres kosmosu oraz geometryczne grafiki w trójwymiarze, przeważnie wszelkie efektowne imitacje dziury w ścianie. dekoracja-kosmiczna-fototapety-fototapety-do-pokoju-nastolatka-172855980-f4u Dziewczyny najczęściej wybierają wszelkie grafiki modowe, kultowe odmiany różowych flamingów, kolorowe orientalne mandale oraz kwiaty we wszelkich możliwych odmianach. Na wysokiej pozycji są także wszystkie wzory romantyczne, pełne serduszek, gwiazdek i motylków albo po prostu szkice z Paryżem. Ale nasze młode klientki często szukają też czegoś „z pazurem” i wtedy wybierają fototapety rockowe, grafitti z charakterem albo dzikie zwierzęta w bardziej drapieżnej odsłonie. Popularne są także wszelkie zaczepne teksty.

Pamiętaj o dobrym oświetleniu

W zdecydowanej większości nasze grafiki w dużym formacie, najlepiej prezentują się w świetle. Warto zadbać o dobre doświetlenie dekoracji, bo to pozwala wydobyć z niej wszelkie estetyczne atrybuty. Szczególnie jest to ważne przy wszelkich fototapetach 3D, ale inne wzory kochają światło. Zapewnij więc swojej głównej dekoracji sąsiedztwo okna, a dla wieczornej odsłony specjalne oświetlenie. Powinno być dopasowane do wzoru, czasami wystarczy punktowy reflektor, a czasami listwa led wzdłuż ściany.

Zamów fototapetę swojego projektu

Nasza oferta jest bardzo obszerna i sądzimy, że jest tutaj fototapeta do pokoju nastolatka w każdym wieku i o wszelakich upodobaniach estetycznych. Ale z drugiej strony, nasi nastoletni klienci miewają często bardzo wygórowane wymagania i może się okazać, że to za mało. Wtedy można skorzystać z innych, dodatkowych możliwości. Jeśli masz jakąś ciekawą, autorską grafikę w komputerze albo fajne zdjęcie, możesz przesłać plik, a my wydrukujemy fototapetę twojego projektu, jakiej nie ma nikt inny.